درباره ما2019-05-15T16:30:27+03:30

دکتر لادن طیبی

متخصص ارتودنسی

در این مرکز متنوع ترین خدمات ارتودنسی با بالاترین کیفیت توسط دکتر طیبی ارائه می شود.

درباره دکتر طیبی

دکتر لادن طیبی تحصیلات دانشگاهی خود را در سال 1370 در دانشکده دندانپزشکی اصفهان آغاز نمود و در سال 1376 با کسب رتبه اول و دریافت لوح افتخار از رئیس وقت دانشگاه اصفهان، فارغ التحصیل شدند. سپس بلافاصله در آزمونهای سراسری پذیرش دستیاری، در اسفند ماه 76 شرکت نموده و با کسب رتبه دوم کشوری، دوره تخصصی خود در رشته ارتودنسی را در همان دانشگاه آغاز نمود و در سال 1381 با کسب رتبه ممتاز فارغ التحصیل شدند. از آن زمان تاکنون مشغول درمان بیماران خود بوده اند. از شروع فعالیت درمانی از سال 1377 در رشته ارتودنسی تا کنون بیش از 3000 بیمار با ناهنجاری های مختلف دندانی، توسط دکتر طیبی با موفقیت تحت درمان قرار گرفته اند و پس از اتمام درمان بالبخندی زیباتر و اعتماد به نفسی بالاتر به زندگی بهتر برگشته اند که ایشان این امر را به عنوان بزرگترین دستاورد خود تلقی میکنند.

ایشان می گویند در طی این 20 سال سابقه کاری در حیطه ارتودنسی سعی کرده ام درمان ارتودنسی را برای بیمارانم تبدیل به یک تجربه ای لذت بخش و به یادماندنی کرده و سریعترین زمان ممکن جهت زیباسازی دندانهایشان را با ارتودنسی دندان ارئه نماییم.

 

ارزش های کلینیک دکتر طیبی

ایفای نقش در حفظ و بهبود سلامت و کیفیت زندگی انسان

رعایت بالاترین استانداردهای علمی و حرفه ای با رویکرد دندانپزشکی

رعایت بالاترین استانداردهای علمی و حرفه ای با رویکرد دندانپزشکی سلامت محور. مسئولیت پذیری در برابر سلامت و ایمنی مراجعین. التزام به معیارهای اخلاق حرفه ای و نظم و انظباط سازمانی

 

رضایتنامه بیماران

وقتی لبخند رضایت یک بیمار را در انتهای درمان میبینم، که با نگاهی ناباورانه به تصاویر خود قبل از درمان خیره شده است، ویا هنگامی که بیمار ارتودنسی پس از اصلاح نامرتبی دندانهای خود، خبر از ازدواج یا ارتقای شغلی میدهد؛ آن زمان فراز و نشیب هایی را که برای این حرفه پشت سر گذاشتم، همان پشت سر خواهم گذاشت.

زمانی که نوجوانی پس از سالها با رعایت توصیه های لازم نتایج درمان ارتودنسی خود را همچنان خوب و با ثبات حفظ کرده و از ما قدردانی معصومانه ای میکند، به خود می بالم که این لبخند زیبا را برای او خلق کردم.

وبسایت رسمی دکتر طیبی از کوکی های سوم شخص استفاده می نمایید . Settings تایید